Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK WÖRTZ, fåtölj, Kolding, Ikea, 1960-tal, valnöt med lösa plymåer i svart skinn, höjd 72, 70x70 cm
bruksslitageen knapp saknas
402923
2016-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här