Erik Wörts fåtölj

Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK WÖRTZ, fåtölj, Kolding, Ikea, 1960-tal, valnöt med lösa plymåer i svart skinn, höjd 72, 70x70 cm

bruksslitageen knapp saknas

402923

2016-09-04