Steiff 3 djur

Steiff 3 djur
Steiff 3 djur
Steiff 3 djur
Steiff 3 djur
Steiff 3 djur
Steiff 3 djur
Steiff 3 djur
Steiff 3 djur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEIFF, 3 figurer, omkring 1900-talets mitt, elefant, pudel och fågel, samtliga med knapp samt originaletikett, höjd upp till ca 7 cm

Smärre bruksslitage på elefanten och pudeln, fågeln med slitage samt skadad näbb

402926

2016-09-04