Nils Nilsson Skum
2016-09-05
402932
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället, signerad och daterad NN Skum 1942, blandteknik, ca 26x34 cm