Nils Nilsson Skum

Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum

Klubbat för:

7 800 SEK

4 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället, signerad och daterad NN Skum 1942, blandteknik, ca 26x34 cm

402932

2016-09-05