Hilding Linnqvist akvarell

Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Torghandel, monogramsignerad HL, akvarell, 46,5x56 cm
UTSTÄLLD: Färg och Form 2001

402938

2016-09-05