Karusellbord
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARUSELLBORD, 1900-talets mitt, pelarunderrede i betsad bok, skiva i mahogny med läderinläggning, sarg med 2 lådor och 2 blindlådor, handtag och hjultrissor i mässing, höjd ca 70, diameter 100 cm
Bruksslitage, senare läder
402949
2016-09-04