Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

7 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Bondgård på Hven, signerad daterad à tergo 1967, olja på duk, ca 61x74 cm

402952

2016-09-04