Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-talets slut, engelsk stil, massiv mahogny och fanérad pyramidmahogny, med spegel och lådinredning, mässingsdetaljer, lås, höjd 76, 66 x 42 cm
Bruksslitage, torrsprickor
402957
2016-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här