Mona Morales-Schildt

Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

MONA MORALES-SCHILDT, Ventana rumssmycke, Kosta, grönt glas, signerad, höjd ca 7,5 cm

Kuntoraportti

Avslipad del av kant, smärre slitage.

402962

Päivämäärä:

2016-09-04