Mona Morales-Schildt
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MONA MORALES-SCHILDT, Ventana rumssmycke, Kosta, grönt glas, signerad, höjd ca 7,5 cm
Kuntoraportti
Avslipad del av kant, smärre slitage.
402962
Päivämäärä:
2016-09-04