Stig "Slas" Claesson oljemålning

Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv från Stockholm, signerad och daterad -78, olja på duk, 81x100 cm

402969

2016-09-05