Karmstolar 1970-tal skinn
Valmis
2016-09-04
402970
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1970-tal, aluminium samt svart skinn, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage