Karmstolar 1970-tal skinn
2016-09-04
402970
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1970-tal, aluminium samt svart skinn, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage