Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Kvinna tills sängs, signerad Peter Dahl, akvarell, ca 76x56 cm

402973

2016-09-05