Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAOLO DA SAN LORENZO (Italien, f 1938), Nature Morte, signerad Paolo da San Lorenzo och daterad 1988, blandteknik på papper, ca 62 x 40 cm
402977
2016-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här