Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Komposition/ väggrelief, signerad och daterad Folcker-69, glaserad keramik, ca 28x28 cm

402980

2016-09-04