Vas Edward Hald

Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EDWARD HALD, vas, Orrefors, Fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad ORREFORS 1942 Graal nr 1114 Edward Hald, höjd ca 21 cm

Smärre repor

403019

2016-09-05