Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta, 1989, Kabale
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, Kosta 1990, Kabale, dekor av figurer och fantasidjur i blått, svart, vit och grönt mot svart fond, signerad KOSTA BODA UNIQUE 1373490219 Ulrica HV 810562, höjd 18 cm
Obetydlig nagg vid hålets myning
403023
2016-09-05