Soffgrupp Louis XVI-stil

Soffgrupp Louis XVI-stil
Soffgrupp Louis XVI-stil
Soffgrupp Louis XVI-stil
Soffgrupp Louis XVI-stil
Soffgrupp Louis XVI-stil
Soffgrupp Louis XVI-stil
Soffgrupp Louis XVI-stil
Soffgrupp Louis XVI-stil
Soffgrupp Louis XVI-stil
Soffgrupp Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

1 200 SEK

SALONGSGRUPP, soffa och bergére, 1900-tal, Louis XVl-stil, bok, skuren dekor, plyschklädsel, soffans längd ca 187, sitthöjd ca 45 cm, bergèrens höjd ca 89, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage.

403039

2016-09-04