Klubbat för:
3 400 SEK
1 200 SEK
SALONGSGRUPP, soffa och bergére, 1900-tal, Louis XVl-stil, bok, skuren dekor, plyschklädsel, soffans längd ca 187, sitthöjd ca 45 cm, bergèrens höjd ca 89, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage.
403039
2016-09-04