Einar Jolin Stockholm
2016-09-04
403045
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Jolin, 210/360, färglitografi, ca 45x55 cm
Gulnad