Einar Jolin Stockholm

Einar Jolin Stockholm
Einar Jolin Stockholm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Jolin, 210/360, färglitografi, ca 45x55 cm

Gulnad

403045

2016-09-04