Wolfgang Hutter grafiska blas

Wolfgang Hutter grafiska blas
Wolfgang Hutter grafiska blas
Wolfgang Hutter grafiska blas
Wolfgang Hutter grafiska blas
Wolfgang Hutter grafiska blas
Wolfgang Hutter grafiska blas
Wolfgang Hutter grafiska blas
Wolfgang Hutter grafiska blas
Wolfgang Hutter grafiska blas
Wolfgang Hutter grafiska blas

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

WOLFGANG HUTTER (född 1928): (3) Kompositioner, signerade och numrerade, etsningar resp färglitografi, ca 39x43 resp 50x50 cm, utställningskatalog finns att avhämta vid Utlämningen (lösa blad)

Passepartout med fläckar

403050

2016-09-04