Olle Baertling
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Utan titel, signerad, daterad och numrerad Baertling, 1961-72, upplaga 45/115, färgserigrafi, motivets mått ca 30x60 cm (ramens mått 54x81cm)
Mycket god kondition, ej undersökt utanför ramen
403053
2016-09-08