Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Utan titel, signerad, daterad och numrerad Baertling, 1961-72, upplaga 45/115, färgserigrafi, motivets mått ca 30x60 cm (ramens mått 54x81cm)

Mycket god kondition, ej undersökt utanför ramen

403053

2016-09-08