Kortlekar 21 st även i askar

Kortlekar 21 st även i askar
Kortlekar 21 st även i askar
Kortlekar 21 st även i askar
Kortlekar 21 st även i askar
Kortlekar 21 st även i askar
Kortlekar 21 st även i askar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORTLEKAR (21 st), 1900-tal, 4 st i 2 ask och rött etui, 1 lek med 2 lekar, originaletui, Öbergs

Delvis nötta askar, kortlekar delvis nötta och med några skador

403076

2016-09-08