Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORTLEKAR (21 st), 1900-tal, 4 st i 2 ask och rött etui, 1 lek med 2 lekar, originaletui, Öbergs
Delvis nötta askar, kortlekar delvis nötta och med några skador
403076
2016-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här