Soffa Dux

Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA DUX, 1960-tal, stomme i trä stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 40, längd 212 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

403078

2016-09-04