Bricka silver

Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRICKA, silver, rokokostil, 1900-tal, otydliga stämplar, ca 42x28 cm, vikt ca 750 g

403114

2016-09-05