Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRICKA, silver, rokokostil, 1900-tal, otydliga stämplar, ca 42x28 cm, vikt ca 750 g
403114
2016-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här