Carl Wilhelmson akvarell

Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell

Klubbat för:

22 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

CARL WILHELMSON (1866-1928): Landskap, signerad C Wilhelmsson, olja, 35 x 24 cm

Kuntoraportti

403133

Päivämäärä:

2016-09-17