Carl Wilhelmson akvarell
Klubbat för:
22 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
CARL WILHELMSON (1866-1928): Landskap, signerad C Wilhelmsson, olja, 35 x 24 cm
Kuntoraportti
403133
Päivämäärä:
2016-09-17