Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): "Flicka i skog" signerad Y Edelman, EA, färglitografi, bladstorlek, ca 48X59 cm

Blekt

403146

2016-09-04