Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LENKE ROTHMAN (1929-2008): Komposition, signerad Lenke Rothman och och daterad 1963, blandteknik, ca 40x30 cm
Fläckar
403153
2016-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här