Henrik Allert färglitografi
2016-09-04
403157
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HENRIK ALLERT (1937): Figurkomposition, signerad Henrik Allert, 23/90, färglitografi, ca 34,5x32,5 cm