Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BRUNO MATHSON, vilfåtölj, "Pernilla", DUX, Karl Anderson, klädd i brunt fårskinn, brännmärkt, daterad 1962, längd ca
smärre slitage
403160
2016-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här