Bruno Mathson fåtölj Pernilla

Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla
Bruno Mathson fåtölj Pernilla

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BRUNO MATHSON, vilfåtölj, "Pernilla", DUX, Karl Anderson, klädd i brunt fårskinn, brännmärkt, daterad 1962, längd ca

smärre slitage

403160

2016-09-04