Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HORNSKED, KÅSA, SERVETTRING, ben, 1900-tal, skeden bär signatur, längd ca 3-13 cm
Slitage, hornskeden saknar ring
403198
2016-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här