Samearbeten

Samearbeten
Samearbeten
Samearbeten
Samearbeten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORNSKED, KÅSA, SERVETTRING, ben, 1900-tal, skeden bär signatur, längd ca 3-13 cm

Slitage, hornskeden saknar ring

403198

2016-09-05