Skulptur gips

Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1800-talets andra hälft, i form av katt, polykromt bemålad gips, höjd ca 33 cm
HISTORIK: Enliigt uppgift Mälåkers Slott
KANNA, FIGURINER 2 st, porslin resp gips, 1900-talets andra hälft, höjd ca 19-29 cm

Skador, lagningar

403200

2016-09-08