Fällbord Kina

Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1900-tal, Kina, dekor i relief av trädgård med figurscen, pärlemorinläggningar, guld, diameter ca 67 cm, höjd ca 51 cm, uppfällt ca 84 cm

Bruksslitage

403221

2016-09-04