Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALF SVENSSON, byrå, 1960-tal, 5 lådor, ek, stämpelmärkt "Alf Svensson Bjästad Sweden ", märkt i låda "12.feb 1962", höjd ca 72, 60x45 cm
bruksslitage
403238
2016-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här