Byrå Alf Svensson

Byrå Alf Svensson
Byrå Alf Svensson
Byrå Alf Svensson
Byrå Alf Svensson
Byrå Alf Svensson
Byrå Alf Svensson
Byrå Alf Svensson
Byrå Alf Svensson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF SVENSSON, byrå, 1960-tal, 5 lådor, ek, stämpelmärkt "Alf Svensson Bjästad Sweden ", märkt i låda "12.feb 1962", höjd ca 72, 60x45 cm

bruksslitage

403238

2016-09-06