Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, ca 114x53 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Slitage
403244
2016-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här