Göran Folcker oljemålning
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Marin depå", signerad FOLCKER, olja på duk, ca 89x116 cm
UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst, utställning nr 301, "Mångformad verklighet"
Smärre färgbortfall/märken, ngt vågig duk
403292
2016-09-06