Göran Folcker oljemålning

Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Flitsprutan", signerad FOLCKER, olja på duk, ca 65x81 cm

403293

2016-09-06