Peter Hvidt & Orla Mölgaard soffa x 2

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa/dagbädd, 2 st, France & Daverkosen, Danmark 1960-tal, modell 451, teak och rotting, klädsel rutigt ylletyg, fällbara armstöd, längd per del 156 cm

Bruksslitage

403304

2016-09-15