Klubbat för:
7 200 SEK
10 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa/dagbädd, France & Daverkosen, Danmark 1960-tal, modell 451, teak och rotting, klädsel rutigt ylletyg, längd ca 200 cm
Bruksslitage
403305
2016-09-15