Peter Hvidt & Orla Mölgaard soffa/dagbädd

Klubbat för:

7 200 SEK

10 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa/dagbädd, France & Daverkosen, Danmark 1960-tal, modell 451, teak och rotting, klädsel rutigt ylletyg, längd ca 200 cm

Bruksslitage

403305

2016-09-15