Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Stilleben med nyckel, signerad och daterad Gerell -69, olja på kartong, ca 34x26 cm

403309

2016-09-15