Gerhard Wihlborg oljemålning
2016-09-15
403310
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GERHARD WIHLBORG (1897-1982): "Fönstret", signerad Gerhard Wihlborg, olja på duk, ca 68,5x75 cm