Ellen Trotzig oljemålning

Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ELLEN TROTZIG (1878-1949): Motiv från Österlen, signerad och daterad Ellen Trotzig 1913, olja på duk, ca 121x136 cm

Färgbortfall

403311

2016-09-15