Skåp vitmålat

Skåp vitmålat
Skåp vitmålat
Skåp vitmålat
Skåp vitmålat
Skåp vitmålat
Skåp vitmålat
Skåp vitmålat
Skåp vitmålat

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKÅP, 1900-tal, vitmålat, metallbeslag, invändigt med hyllplan, höjd 17, 87x47,5 cm

omarbetat, bruksslitage, medföljande nyckel som skall användas upp och ner

403318

2016-09-07