Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, jugend, vitmålat, skuren dekor av blad, metallbeslag, invändigt med hyllplan, fem lådor, spegel, höjd 199, 101x47 cm

omarbetat, bruksslitage, medföljande nyckel

403320

2016-09-14