Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, jugend, vitmålat, skuren dekor av blad, metallbeslag, invändigt med hyllplan, fem lådor, spegel, höjd 199, 101x47 cm
omarbetat, bruksslitage, medföljande nyckel
403320
2016-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här