Slagbord 1900-tal
2016-09-06
403339
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGBORD, 1900-talets senare del, svarvade ben, senare bemålat, draglådor i sargen, höjd ca 74, 190x90, ihopfällt 62 cm