Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN JOANN (1908-1985): Segelbåtar på lagunen, signerad och daterad a tergo Sven Joann Chioggia 1952, olja på duk, ca 33x61 cm
Krackeleringar, missfärgning
403340
2016-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här