Mor och barn oljemålning

Mor och barn oljemålning
Mor och barn oljemålning
Mor och barn oljemålning
Mor och barn oljemålning
Mor och barn oljemålning
Mor och barn oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mor och barn, signerad och daterad A Kjellström 1877, olja på duk, ca 42x53 cm

403390

2016-09-06