Chesterfieldsoffa och fåtöljer

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER 1 par, Chesterfield-modell, 1900-talets slut, djuphäftad skinnklädsel, sitthöjd 46, rygghöjd 77, soffans längd 224 cm

Bruksslitage

403393

2016-09-06