Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER 1 par, Chesterfield-modell, 1900-talets slut, djuphäftad skinnklädsel, sitthöjd 46, rygghöjd 77, soffans längd 224 cm
Bruksslitage
403393
2016-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här