Spegel i nyrokoko

Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖTEBORGSSPEGEL, 1800-talets mitt, nyrokoko, två ljusarmar, pastellagedekor av rocailler, ca 73x67 cm

Slitage

403416

2016-09-06