Carl-Fredrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

7 000 SEK

CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD (1886-1971): "Biljardbollar", monogramsignerad, olja på pannå, ca 20x30 cm

403424

2016-09-06